60 Yıllık Deneyim

Bunu farklı bir anlatım şekliyle tanımlayacak olursak, Litvanya'nın herhangi bir şehrinde, Baltık Denizi kıyısındaki bir ülkede veya Fransa'nın Lions şehrinde, Tunus'ta, Venedik'te dps ürünlerini veya bunların çizgi kompozisyonlarını görmek her zaman mümkündür. Kaliforniya, Berlin, İsfahan, Dakar, Pekin ve hatta İstanbul'un Balat ilçesinde.

dps, mimari, mühendislik ve teknik kadrosunun katkılarıyla Türkiye'de ilk kez geleneksel yapı malzemelerine alternatif olarak poliüretan / polistirenden yapılmış çağdaş yapı malzemeleri olan dekoratif yapı kaplama malzemeleri üretimini gerçekleştirmiştir.

dps hafif, yüksek ısı yalıtımına sahip, temiz, mimari ve inşaat sektöründe kullanımı kolay birçok yapı ürününü pazara sunmaktadır.

1406

Ürün Adeti

65

Ekip

8350

Projeye Destek

60

Yıllık Tecrübe

Neden dps

01

YÜKSEK KALİTE

Dünya normlarında yüksek üretim kapasitemizle projeleri hızlı ve ekonomik sonuca ulaştırıyoruz.

02

UYGUN FİYAT SEÇENEĞİ

Kaliteden ödün vermeden uygun ve rekabetçi fiyat politikalarımızla iç ve dış pazarlarda tercih edilen bir markayız.

03

ÖZGÜN PROJELENDİRME

Mimarlarımızı daha özgün tasarımları yapabilmeleri konusunda destekliyor, projeleri için özel ölçü ve boyutlarda üretimler yapıyoruz.

04

DENEYİM VE GÜVEN

dps markasıyla kartonpiyer ve poliüretan dekoratif yapı ürünleri konusunda 50 yılı aşkın bilgi ve birikimimizle sizlerle birlikte olduk ve olmaya devam etmekteyiz.

NEDEN BİZ